O firmie

Zakłady Mięsne Boroń

Zakłady mięsne Boroń

Kilka słów o nas

Od 2010 roku łączymy rzemieślniczy kunszt z najnowszymi technologiami w produkcji wędlin, aby dostarczać wyroby o niezmiennie najwyższej jakości i tradycyjnym smaku, który urzekł już rzeszę klientów.

Zakłady Mięsne „Boroń” to firma prężnie rozwijająca się na Polskim rynku mięsnym. Założona w 2010 roku, podąża za duchem czasu, nie zapominając o tradycjach i wartościach, które przyświecały nam od momentu założenia rodzinnego warsztatu rzemieślniczego w latach ‘90 w Skale.

W 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję w zakładzie w Jedlinie i ciągle się rozwijamy. Łączymy ze sobą doświadczenie zdobywane z pokolenia na pokolenie z nowoczesnymi procesami technologicznymi, przez co udaje się wyprodukować doskonałe wyroby. W naszym asortymencie znajdą Państwo wędzonki, kiełbasy grubo i drobno rozdrabniane, salcesony, przeróżne wyroby wieprzowe, wołowe i drobiowe. Oferujemy także mięso wieprzowe i wołowe prosto z naszego rozbioru.

Od początku naszej działalności współpracujemy z polskimi dostawcami surowców i dodatków. Wszystkie używane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Zakłady Mięsne „Boroń” nie tylko trudnią się produkcją wyrobów z mięsa, ale także ich sprzedażą. Firma posiada własne sklepy firmowe i stoiska sprzedażowe na licznych targowiskach.

about-img